[O1] BŁĘDY -są numery ale co oznaczają ?!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • wyczes
    Classic
    • 2012
    • 4

    [O1] BŁĘDY -są numery ale co oznaczają ?!

    gruto, a jaką masz kartę? bo gdzieś na forum było, że niektóre strasznie mulą.
    Ja mam takie coś i zero problemów:
  • lanius11
    Classic
    • 2010
    • 10

    #2
    [O1] BŁĘDY -są numery ale co oznaczają ?!

    Witam !!!
    Podłączyłem swoją skodinkę do VAG-a z allegro za 50 zł i wyskoczyły mi takie błędy:

    17569 Nie znany kod błędu
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
    17664 Nie znany kod błędu
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
    18256 Nie znany kod błędu
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

    Wyskoczył tez błąd ABS-u który nie da się skasować a mimo tego ABS działa bez zarzutu.Może to wina tego "VAG-A" . Może podjechać do jakiś lepszych majstrów od komputera ? Jeżeli ktoś zna odczyty i co one oznaczają to proszę o odpowiedź. Dodam,że skodinka ciężko pali nawet przy +4C za pierwszym razem .Tu opisałem to odpalanie http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=43164
    ... błędem natomiast wołającym o pomstę do nieba jest wymaganie od ucznia,by powiedział własnymi słowami ,co poeta miał na myśli.Albowiem to ,co poeta miał na myśli,da się wyrazić tylko w tym języku,którym został napisany wiersz !!!

    Komentarz

    • german81
      L&K
      • 2010
      • 1414
      • Octavia II combi (1Z5)
      • AUQ 1.8 20VT 180 KM
      • BZB 1.8 TSI 160 KM

      #3
      nie masz opisu poniewarz nie masz pełnego vaga. 17569ten bład dotyczy czujnika temp. pow. w kolektorze ssacym g71 masz uszkodzona instalacie lub sam czujnik 17664dotyczu uszkodzenia czujnika temp. cieczy chłodzacej i on naj prawdo podobnie jest winowajca problemów z rozruchem 18256 dotuczu braku komunikaci miedzy sterownikami silnika i abs-u co moze byc spowodowane złym kodowaniem sterowników lub uszkodzeniem sterownika abs-u
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz

      • lanius11
        Classic
        • 2010
        • 10

        #4
        Podziękował !!! Jutro zaczynam działać !
        ... błędem natomiast wołającym o pomstę do nieba jest wymaganie od ucznia,by powiedział własnymi słowami ,co poeta miał na myśli.Albowiem to ,co poeta miał na myśli,da się wyrazić tylko w tym języku,którym został napisany wiersz !!!

        Komentarz

        Pracuję...